Jak probíhá moderní prodej?

 • Domluvení podmínek prodeje

  Realitní makléř s vámi osobně navštívil nemovitost, připravil odhad ceny a seznámil vás s konkrétním postupem prodeje, který jste potvrdili podpisem smlouvy o spolupráci.

 • Příprava nemovitosti na prodej

  Základem úspěšného prodeje je sestavení kvalitní inzerce, protože první dojem prodává. Záležet si dáme nejenom na textu, ale i vizuální prezentaci.

  Cílem je zvýšit atraktivitu nemovitosti, k čemuž slouží kvalitní fotografie - je důležité zaujmout a vyvolat pocit zalíbení. Před nafocením vám nabízíme homestaging (naaranžování zajistí rychlý prodej) a drobné úpravy (vymalování, úklid).

 • Moderní způsob prezentace

  Pro odlišení od konkurenčních inzercí vám doporučujeme videoprohlídku nebo virtuální prohlídku 360°. Tyto služby vám rádi zabezpečíme a díky nim se odlišíte od konkurence.

  Do inzerce vytvoříme také 3D půdorys vaší nemovitosti, abyste se vyhnuli takzvaným realitním turistům. Přijdou naopak zájemci, kterým dispozice vaší nemovitosti vyhovuje.

 • Zveřejnění inzerce

  Pečlivě připravenou inzerci s vhodným textem a moderní vizuální prezentací budeme publikovat na internetových realitních serverech, konkrétně na realitních portálech a sociálních sítích (Facebook, Twitter). Internet je v současnosti alfa omega s trhu s realitami.

 • Komunikace se zájemci o koupi / pronájem

  Ušetříme vám čas a komunikaci se zájemci budeme vyřizovat za vás. O průběhu a termínech prohlídek vás budeme obratem informovat. Jsme flexibilní a přizpůsobíme se vašim časovým možnostem. Prohlídky zajišťujeme buď sami, nebo s vaší přítomností. Zájemce předem prověříme a sepíšeme s nimi prohlídkové protokoly, kde zapíšeme jméno, příjmení, datum narození dle OP. Tímto se vyhnete zlodějům a tipařům, aby vaše nemovitost nebyla vykradena.

 • Právní servis

  Naše právní kancelář vám vypracuje veškeré potřebné právní úkony a dokumentaci, které prodej, koupě nebo pronájem vyžaduje. Náš právnický servis vám nejen připraví smlouvy, ale pomůže i s dokumenty pro katastr, řešením financování nebo s advokátní úschovou, případně bankovní úschovou.

 • Financování

  Pomůžeme vám s vyřízením hypotéky s lepšími úrokovými sazbami. Pokud by vám chyběly peníze, je možné projednat financování úvěru ze stavebního spoření. Naše pomoc vám ušetří čas a v konečném důsledku i peníze.

 • Řešení dalších náležitostí

  Realizací koupě či prodeje naše práce nekončí. Své služby vám nabízíme až do finále. Pomůžeme vám s přepisem energií i samotným předáním nemovitosti. V rámci poprodejního servisu vám necháme vypracovat daňové přiznání pro daň z nabytí nemovitosti. Pro stávajícího majitele i kupujícího to bude jistota, že bude daň uhrazena.

Zaujali jsme vás? Napište nám!

*
*
*