O společnosti

Jsme realitní společnost hledá k prodeji a pronájmu více bytů, rodinných domů, vil, stavebních pozemků a činžovních domů, zejména v lokalitách Prahy a okolí.

Dále hledáme nemovitosti určené k podnikání a rekreaci. Nabízíme solidní jednání. Právní servis zajištěn. Nabídnete!

 

Hychka reality s.r.o.

IČ: 06331009 

Plzeňska 1282/105

150 00 Praha 5 

info@hychka.cz

+420 236 071 007

+420 725 141 063

www.hychkareality.cz

 

<script type="text/javascript" src="//dsc6biuy.demo.foxydesk.cz/php/app.php?widget-init.js"></script>

 

  

 

SLUŽBY

 

Zde naleznete krátký výčet některých služeb, které svým klientům v rámci provize poskytujeme. V některých případech si troufneme říci jako jedina realitní společnost v Praze.

Profesionální nafocení nemovitosti

Zajistíme profesionální nafocení Vaší nemovitosti. V případech, kdy je to vhodné, zajistíme Homestaging.

 

Videoprohlídky

Pro zvýšení prodeje k nemovitostem vytváříme videoprohlídky.

 

Zaměření nemovitosti a 3D půdorysy

V případě, že nemáte projektovou dokumentaci, nemovitost si zaměříme a zpracujeme 3D půdorysy. Půdorysy významně zvyšují prodeje, protože zájemci si lépe prostor představí.

 

Energetické průkazy budovy

Dnes je již povinnost informovat zájemce o energetické náročnosti budovy již při inzerci nemovitosti. Nesplnění této povinnosti je sankcionováno až 100 tisícovou pokutou.

 

Inzerce

Zajistíme inzerci na největších a nejnavštěvovanějších inzertních serverech. Jednou měsíčně zasíláme report se statistikami.

 

Prohlídky se zájemci

Prohlídky zajišťujeme buď sami, nebo s vaší přítomností. Zájemce prověříme, sepíšeme s nimi prohlídkové protokoly, proto nemusíte mít strach ze zlodějů.

 

Zajištění rezervace 

Se zájemcem sepíšime rezervační smlouvu, aby v průběhu vyřizování hypotéky nedošlo k tomu, že si to kupující rozmyslí a my zatím přijdeme o jiné zájemce.

 

Právní služby

Veškeré smlouvy vypracovává naše právní kancelář specializující se na realitní právo. Proto máte jistotu, že na vás později nevyskočí žádný "kostlivec ze skříně". Naše právní kancelář je samozřejmě pojištěná.

 

Advokátní úschova

Veškeré finanční prostředky jsou bezpečně uloženy na samostatném účtu u Advokáta. Pro zvýšení bezpečnosti jejich výplata je podmíněna podpisem dvou advokátů, proto se nemusíte bát, že vám s nimi někdo "frnkne" do teplých krajin.

 

Komunikace s katastrem + návrhy na vklad

Zajišťujeme návrhy na vklad a veškerou komunikaci s katastrálním úřadem. Vaším úkolem je pouze podepsat.

 

Předání nemovitosti

Připravíme předání nemovitostí včetně přepisu energií.

 

Daňové přiznání

V rámci poprodejního servisu necháme vypracovat daňové přiznání pro daň z nabytí nemovitostí. Daň je hrazena přímo z účtu advokátní úschovy. Pro Vás i kupujícího to skýtá jistotou, že daň bude uhrazena.

 


Máte zájem o naší služby ...   

V případě Vašeho zájmu o zprostředkování prodeje nebo pronájmu bytu, rodinného domu, vily, činžovního domu, stavebního pozemku, chaty nebo chalupy s námi můžete spojit telefonicky na čísle +420 236 071 007, +420 725 141 063 nebo elektronickou poštou na info@hychka.cz 
Po předchozí dohodě se s Vámi osobně sejde náš realitní poradce, ukáže Vám svůj marketingový plán. Pomůže Vám připravit Vaši nemovitost tak, aby zájemce na první pohled zaujal. Připravíme pro Vás srovnávací tržní analýzu Vaši nemovitosti. Poradenství je zdarma.

  

Zpětná vazba.

Po každé prohlídce získáváme vyjádření zájemců o tom, kolík peněz by byli připraveni za Vaši nemovitost zaplatit, případně proč se jim konkrétně Váša nemovitost nelíbí. Majitel má také k dispozici údaje o všech zájemcích a rovněž záznamy o prohlídkách.

  

V souvislosti se změnou zákona o dani z nabytí nemovité věci nejaktuálnější informace:

1.11.2016 došlo k zásadní změně při platbě z nabytí nemovitosti, nyní hradí 4 % kupující.

 

 

 


 

 

 

 

   
   
   
   
   

 

 

 

 

Najdi domov

Zadejte město nebo ulici: